Volby 2021

Volby do Poslanecké sněmovny 2021

Moravské zemské hnutí v letošních volbách kandiduje v těchto krajích:

  • Jihomoravský kraj
  • Olomoucký kraj
  • Kraj Vysočina

Volební program

Kandidáti

Jihomoravský kraj:

  1. Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D. – předseda Moravského zemského hnutí, zástupce ředitele gymnázia, Brno
  2. Pavel Trčala, MA – horolezec a podnikatel, Brno
  3. RNDr. Miriam Nývltová Fišáková, Ph.D. – vědecká pracovnice, Brno
  4. Ing. Vladan Ševčík – lektor v oblasti energetiky, Olšany
  5. Mgr. Lada Bastlová – sociální pracovnice, Račice-Pístovice
  6. doc. PhDr. Bohuslav Klíma – archeolog, vysokoškolský pedagog, Brno
  7. Ing. Zdeněk Cibulka – rentiér, Brno
  8. Mgr. Eva Darmovzalová – učitelka, Bošovice
  9. Mgr. Ondřej Mlejnek, Ph.D. – archeolog, Ochoz u Brna
  10. JUDr. Jaroslav Kupka – právník, Vyškov
  11. RNDr. Jaroslav Oldřich – kartograf a geodet, Boskovice
  12. Jakub Chupík – specialista IT, Ostopovice
  13. Václav Kumbár – specialista IT, Brno
  14. akad. arch. Jiří Drápal – senior, Brno
  15. Mgr. Ing. Jiří Kolářský – právník, Brno
  16. Vladimíra Melounová – podnikatelka, Brno
  17. Tomáš Svoboda – administrátor skladu, Brno
  18. Mgr. Anna Ludíková – senior, Brno
  19. Ing. Jiří Pelka, MA – lingvista, Staré Město
  20. Michaela Chadimová Krábková – úřednice, Kobylnice
  21. Tomáš Hertz – podnikatel, Brno
  22. Josef Popelka – senior, Zábřeh
  23. PaedDr. Dalimila Hodaňová – učitelka, Brno
  24. Michal Darmovzal – tiskař, Bošovice
  25. Mgr. Petra Čermáková – úřednice, Brno
  26. Jiří Hodaň – důchodce, Brno
  27. Karel Šmerda – zámečník, Rousínov
  28. František Verbík – pracovník v médiích, Hrušky
  29. Veronika Matýsková – podnikatelka, Brno
  30. Ing. Zdeněk Albrecht, CSc. – geograf, kartograf, Brno
  31. Lucie Veselá – živnostnice, Tetčice
  32. Roman Zahradníček – podnikatel, Brno
  33. Markéta Kudlová – studentka VŠ, Brno
  34. Renata Venená – podnikatelka, Brno

Olomoucký kraj:

  1. Jan Rapant – přípravář stavební akce, Olomouc
  2. Bc. Tomáš Bahounek – učitel – mistr odborného výcviku, Olomouc
  3. Bc. Jakub Rapant – optometrista, Olomouc
  4. Marta Rapantová – vedoucí prodejny COOP, Olomouc
  5. Bc. Štěpán Zouhar – optometrista, Olomouc
  6. Bc. Soňa Bahounková – arborista, tč. mateřská dovolená, Olomouc
  7. Božena Albrechtová – důchodce, Brno
  8. PaedDr. Jan Rapant – důchodce, Olomouc
  9. Anna Ondřejová – důchodce, Hlušovice
  10. Olga Rapantová – důchodce, Olomouc
  11. Jiří Kudla – operátor CNC strojů, Brno

Kraj Vysočina:

  1. Zdeněk Kučírek – důchodce, Jihlava
  2. Petr Chňoupek – šéfredaktor, Mastník
  3. Bohumil Šuhaj – učitel, Dačice
  4. Jana Pokorná – prodavačka, Luka nad Jihlavou
  5. Jan Hotárek – vedoucí provozu, Velká Bíteš
  6. Jiří Kacetl – předseda výboru městského zastupitelstva, Znojmo
  7. Jakub Kameník – prodavač, Jihlava
  8. Jiří Albrecht – výtvarník, spisovatel, Dačice
  9. Dana Staňková – podnikatelka, Suchdol nad Lužnicí
  10. Jiří Týma – úředník, Jihlava
  11. Vladimír Kříž – důchodce, Jihlava
  12. Jiří Albrecht – OSVČ, Dačice
  13. Bedřich Němeček – manažer, hudebník, Jihlava
  14. Martin Šubert – dělník, Nová Cerekev
  15. Lucie Králová – mateřská dovolená, Seč
  16. Jitka Albrechtová – manažerka produkce, Brno
  17. Martin Koch – pracovník bezpečnostní agentury, Jihlava
  18. Bc. Kateřina Hotárková – mateřská dovolená, Velká Bíteš
  19. Milan Kubát – důchodce, Jihlava
  20. Marie Albrechtová – zdravotní sestra, Dačice

Bez vaší podpory se neobejdeme! Podpořte naši volební kampaň finančním darem na transparentní účet nebo se osobně zapojte do kampaně (kontaktujte nás na info@moravskehnuti.cz).